تركيبات بتن و مواد افزودني بتن روانساز و فوق روان كننده

تفاوت گروت اپوكسي و دوغاب سيمان

گروت داراي ظاهري زيبا و بسيار مدرن و متفاوت ، دوامي بهتر و پايدار تر نسبت به محيط كه منظور از آن رطوبت ، گرما ، سرما ، فشار و سايش مقاوم تر از دوغاب سيمان مي باشد و همينطور قابل به ذكر مي باشد كه قوانين نصب ، راه اندازي و اجراي گروت اپوكسي كاملا متفاوت با دوغاب سيمان مي باشد. محبوبيت اين محصول به روز بيشتر مي شود و در ميان پيمانكاري كاشي و سازندگان نيز بسيار رايج شده است. گروت بر خلاف دوغاب سيمان كه از يك تركيب پودر سيماني ساخته شده است.
برچسب: گروت اپوكسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۲۷:۰۳ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

نحوه مصرف دوغاب ميكروسيليس

نحوه مصرف دوغاب نيز بايد به شكلي رعايت شود كه پخش شوندگي به حداكثر ممكن برسد. ترتيب و توالي افزودن اجزاء بتن و همچنين دوغاب ميكروسيليس مهمترين عامل مؤثر مي باشد. كاهش نسبت آب به سيمان نيز بخصوص از مرز 0/4 خطر كلوخه شدن را افزايش مي دهد.
برچسب: دوغاب ميكروسيليس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۶:۳۳ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

نحوه مصرف دوغاب ميكروسيليس

نحوه مصرف دوغاب نيز بايد به شكلي رعايت شود كه پخش شوندگي به حداكثر ممكن برسد. ترتيب و توالي افزودن اجزاء بتن و همچنين دوغاب ميكروسيليس مهمترين عامل مؤثر مي باشد. كاهش نسبت آب به سيمان نيز بخصوص از مرز 0/4 خطر كلوخه شدن را افزايش مي دهد.
برچسب: دوغاب ميكروسيليس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۰:۲۵ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

خريد مواد افزودني آب بند بتن

با وجود آب بندي بتن در مرحله بتن ريزي يا آب بندي اوليه بتن(استفاده از افزودني هاي بتن مناسب كه منجر به آب بندي بتن نهايي مي شوند) و رعايت نكات مهم اجرايي در حين ساخت سازه جهت آب بندي بتن ، باز هم در اكثر موارد سازه بتني بطور كامل آب بندي و آببند نمي شود و در اكثر موارد دچار تراوايي و آب دهي و نشتي مي باشد . زيرا بنا به دلايلي مانند گذشت مدت زمان قابل توجه از زمان شروع پروژه و مشكلات اپراتوري و خطاهاي نيروي انساني در شرايط منطقه اي پروژه ، امكان آب بندي مطلق بتن در مخلوط ناهمگني همچون بتن به سختي ميسر مي باشد و ميتوان براي خريد مواد افزودني آب بند بتن به سايتهاي معتبر مراجعه نمود .
برچسب: آب بند بتن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۹:۱۲ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

لزوم كاربرد بتن آب بند

اين روزها تمايل به ساخت بتن آب بند در سازه هاي بتني غير قابل نفوذ با ضخامت كم با رعايت نمودن ذكر شده زياد مي باشد كه حداقل ضخامت بتن 15 سانتي متر بوده با شرط محدود نمودن عرض ترك ها. براي اطلاعات بيشتر و مشاوره براي ساخت و تو ليد بتن آب بند و يا مواد افزودني مورد نياز براي بتن آب بند با كارشناسان سايتهاي معتبر اينترنتي تماس حاصل فرماييد.
برچسب: بتن آب بند،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۰:۳۷ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

ملات تزاز كننده و مزيت هاي آن

مزيت هاي ملات تراز كننده بتن خود تراز :رواني مطلوب با چسبندگي مناسب به سطوح زيرين بدون انقباض و افت حجم يكپارچگي كامل و حذف درزها سهولت مصرف و سرعت بالا در اجرا داراي مقاومت سايشي بالا نفوذ پذيري كم و با دوام در برابر سيكل هاي يخبندان عدم توليد گردوغبار قابليت رنگ آميزي بر روي آ
برچسب: بتن خود تراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۶:۲۶ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

ماستيك بندي پلي يورتان از مراكز معتبر

اين ماستيك نوعي درزگير بر پايه پلي يورتان ، تك جزئي ، كاملا تيكسوتروپ است كه تحت تاثير واكنش با رطوبت خشك شده و به محصول الاستيك و نرمي تبديل مي شود . زمان سخت شدن ( گيرش ) به رطوبت ، دما و عمق درز وابسته است .بسته به نوع سطح استفاده از پرايمر مناسب توصيه مي شود و از موارد مصرف آن پر نمودن درزهاي انبساط . سيل نمودن تركهاي تصادفي و ترميم درزهاي كنترل . ترميم بتن تخريب شده . پر نمودن درز اطراف شيشه و در و ... در وسايل نقليه كه ميتوان براي آگاهي از انجام ماستيك بندي پلي يورتان از مراكز معتبر اقدام نمود .
برچسب: ماستيك بندي پلي يورتان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۴:۰۲ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

هدف از كف سازي ساختمان

هدف كف سازي ساختمان ايجاد سطحي است كه مورد استفاده كاربران قرار گيرد و همچنين دليل كفسازي هاي مختلف ساختماني، وجود جنس و شكل كف سازي هاي متفاوت است يعني كف سازي ساختمان در طبقات با كف سازي ساختمان در پاركينگ متفاوت است در كف سازي طبقات ساختمان بهتر است از مصالحي استفاده شود كه تحمل بار وارده ناشي از وزن مصالح را داشته باشد و براي خريد مواد كف سازي ساختمان ميتوان از سايتهاي اينترنتي معتبر اقدام نمود .
برچسب: كف سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۵:۱۷ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

كاربرد گروت يا ملات در گروت ريزي

در زمان استفاده از گروت يا ملات سيال به علت رواني بودن اين ماده در هنگام گروت ريزي خود به خود جايگذاري مي شود. مصرف گروت يا ملات هاي نوع خشك كاملاً رضايت بخشي است و در عمل در كارهاي ساختماني استفاده مي شود ولي اين روش جايگذاري هميشه مناسبي نيست، به همين خاطر است كه در عمل تمايل با استفاده از روش گروت سيال افزايش روز افزوني دارد. گروت ريزي با گروت سيال روش گروت سيال در محل هايي كه حفرات تقريباً بسته و مسدود و غير قابل دسترسي بوده استفاده مي شود ولي بيرون از آن، گروت كاري براحتي امكان پذيراست.
برچسب: گروت ريزي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۳:۳۱ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

موارد كاربرد ماستيك سيليكوني بتن

موارد كاربرد ماستيك سيليكوني بتن : پر نمودن درزهاي انبساطي و ژوين‌ها با ماستيك سيليكوني بتن 2- ماستيك سيليكوني بتن پوشش مناسبي براي سطوح بتني و فلزي است. 3- آب‌بندي درزهاي تحت نفوذ آب با ماستيك سيليكوني بتن ميزان مصرف ماستيك سيليكوني بتن با توجه به طول، عرض، ارتفاع درزهاي مورد استفاده و وزن مخصوص 1/1 كيلوگرم بر ليتر ميزان مورد نياز ماستيك سيليكوني بتن قابل محاسبه خواهد بود.
برچسب: ماستيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۲۶:۱۵ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع: