تركيبات بتن و مواد افزودني بتن روانساز و فوق روان كننده

خريد مواد افزودني آب بند بتن

با وجود آب بندي بتن در مرحله بتن ريزي يا آب بندي اوليه بتن(استفاده از افزودني هاي بتن مناسب كه منجر به آب بندي بتن نهايي مي شوند) و رعايت نكات مهم اجرايي در حين ساخت سازه جهت آب بندي بتن ، باز هم در اكثر موارد سازه بتني بطور كامل آب بندي و آببند نمي شود و در اكثر موارد دچار تراوايي و آب دهي و نشتي مي باشد . زيرا بنا به دلايلي مانند گذشت مدت زمان قابل توجه از زمان شروع پروژه و مشكلات اپراتوري و خطاهاي نيروي انساني در شرايط منطقه اي پروژه ، امكان آب بندي مطلق بتن در مخلوط ناهمگني همچون بتن به سختي ميسر مي باشد و ميتوان براي خريد مواد افزودني آب بند بتن به سايتهاي معتبر مراجعه نمود .
برچسب: آب بند بتن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۹:۱۲ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

لزوم كاربرد بتن آب بند

اين روزها تمايل به ساخت بتن آب بند در سازه هاي بتني غير قابل نفوذ با ضخامت كم با رعايت نمودن ذكر شده زياد مي باشد كه حداقل ضخامت بتن 15 سانتي متر بوده با شرط محدود نمودن عرض ترك ها. براي اطلاعات بيشتر و مشاوره براي ساخت و تو ليد بتن آب بند و يا مواد افزودني مورد نياز براي بتن آب بند با كارشناسان سايتهاي معتبر اينترنتي تماس حاصل فرماييد.
برچسب: بتن آب بند،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۰:۳۷ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

ملات تزاز كننده و مزيت هاي آن

مزيت هاي ملات تراز كننده بتن خود تراز :رواني مطلوب با چسبندگي مناسب به سطوح زيرين بدون انقباض و افت حجم يكپارچگي كامل و حذف درزها سهولت مصرف و سرعت بالا در اجرا داراي مقاومت سايشي بالا نفوذ پذيري كم و با دوام در برابر سيكل هاي يخبندان عدم توليد گردوغبار قابليت رنگ آميزي بر روي آ
برچسب: بتن خود تراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۶:۲۶ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

ماستيك بندي پلي يورتان از مراكز معتبر

اين ماستيك نوعي درزگير بر پايه پلي يورتان ، تك جزئي ، كاملا تيكسوتروپ است كه تحت تاثير واكنش با رطوبت خشك شده و به محصول الاستيك و نرمي تبديل مي شود . زمان سخت شدن ( گيرش ) به رطوبت ، دما و عمق درز وابسته است .بسته به نوع سطح استفاده از پرايمر مناسب توصيه مي شود و از موارد مصرف آن پر نمودن درزهاي انبساط . سيل نمودن تركهاي تصادفي و ترميم درزهاي كنترل . ترميم بتن تخريب شده . پر نمودن درز اطراف شيشه و در و ... در وسايل نقليه كه ميتوان براي آگاهي از انجام ماستيك بندي پلي يورتان از مراكز معتبر اقدام نمود .
برچسب: ماستيك بندي پلي يورتان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۴:۰۲ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

هدف از كف سازي ساختمان

هدف كف سازي ساختمان ايجاد سطحي است كه مورد استفاده كاربران قرار گيرد و همچنين دليل كفسازي هاي مختلف ساختماني، وجود جنس و شكل كف سازي هاي متفاوت است يعني كف سازي ساختمان در طبقات با كف سازي ساختمان در پاركينگ متفاوت است در كف سازي طبقات ساختمان بهتر است از مصالحي استفاده شود كه تحمل بار وارده ناشي از وزن مصالح را داشته باشد و براي خريد مواد كف سازي ساختمان ميتوان از سايتهاي اينترنتي معتبر اقدام نمود .
برچسب: كف سازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۵:۱۷ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

كاربرد گروت يا ملات در گروت ريزي

در زمان استفاده از گروت يا ملات سيال به علت رواني بودن اين ماده در هنگام گروت ريزي خود به خود جايگذاري مي شود. مصرف گروت يا ملات هاي نوع خشك كاملاً رضايت بخشي است و در عمل در كارهاي ساختماني استفاده مي شود ولي اين روش جايگذاري هميشه مناسبي نيست، به همين خاطر است كه در عمل تمايل با استفاده از روش گروت سيال افزايش روز افزوني دارد. گروت ريزي با گروت سيال روش گروت سيال در محل هايي كه حفرات تقريباً بسته و مسدود و غير قابل دسترسي بوده استفاده مي شود ولي بيرون از آن، گروت كاري براحتي امكان پذيراست.
برچسب: گروت ريزي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۳:۳۱ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

موارد كاربرد ماستيك سيليكوني بتن

موارد كاربرد ماستيك سيليكوني بتن : پر نمودن درزهاي انبساطي و ژوين‌ها با ماستيك سيليكوني بتن 2- ماستيك سيليكوني بتن پوشش مناسبي براي سطوح بتني و فلزي است. 3- آب‌بندي درزهاي تحت نفوذ آب با ماستيك سيليكوني بتن ميزان مصرف ماستيك سيليكوني بتن با توجه به طول، عرض، ارتفاع درزهاي مورد استفاده و وزن مخصوص 1/1 كيلوگرم بر ليتر ميزان مورد نياز ماستيك سيليكوني بتن قابل محاسبه خواهد بود.
برچسب: ماستيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۲۶:۱۵ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

چسب بتن براي مرمت و ترميم

از كاربردهاي چسب بتن ميتون به موارد زير اشاره نمود : عمليات مرمت و ترميم سازه‌هاي بتني اتصال بتن به مقاطع فلزي قابليت تزريق در انواع ترك امكان كاربرد در سازه‌هاي با كاربري غرقابي چسباندن بتن جديد به مقاطع بتني قديمي چسبانيدن ورق هاي FRP روي بتن
برچسب: چسب بتن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۳۶:۰۷ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

طريقه مخلوط نمودن ملات صافكاري

مخلوط نمودن ملات صافكاري بدين صورت ميباشد كهبه گونه اي طراحي گرديده كه به راحتي مخلوط شده و براي اين منظور بهتر است مخلوط كن دستي با دور پايين استفاده گردد. 3 تا 4 ليتر آب را درون ظرف ريخته در حالي كه مخلوط كردن ادامه دارد پاكت پودر را به طور كامل به آب اضافه نماييد و مخلوط كردن را تا يكنواخت شدن شكل ملات ادامه دهيد . توجه شود كه از مخلوط كردن طولاني پرهز شود . بسته به ميزان رواني ملات مورد نظر مي توان مقدار آب را تا 6.5 ليتر به ازاي يك كيسه پودر افزايش داد
برچسب: ملات صافكاري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۲۶:۰۴ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع:

گروت اپوكسي و اثرات آن

گروت اپوكسي مخلوطي است 3 جزئي بر پايه رزينهاي اصلاح شده اپوكسي كه با دانه بندي مخصوص و مقاومت فشاري بسيار بالا كه براي عمليات نصب ماشين آلات سنگين كاربرد دارد و از اثرات گروت اپوكسي ميتوان به موارد زير اشاره نمود ، اجراي زير سري هاي فولادي، زير صفحه ستون ها و تراز كردن ماشين آلات بسيار سنگين چسبنگي فوق العاده به سطوح فلزي و بتني پركردن حفره ها و فضاهاي خالي بين اجزا بتني و فولادي كف سازي سطوح مقاوم در برابر مواد شيميايي و خورنده
برچسب: گروت اپوكسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۵۳:۱۲ توسط:بيتا رفيع زاد موضوع: